1procent

Wyjście do ARiMR - POGADANKA O GOSPODARSTWIE ROLNYM

Dnia 6.04.2018 r dzieci z oddziału przedszkolnego 0B (wych. p. M. Lella) udały się do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ARiMR. Nasze pociechy miały przyjemność uczestniczyć w dniu otwartym w ARiMR.

Pracownicy przeprowadzili pogadankę z przedszkolakami nt.: rolnictwa, gospodarstwa rolnego, zwierząt, roślin itp. Pani Kamila Kardas przeprowadziła quiz wiedzy o gospodarstwie rolnym. Dowiedzieliśmy się również czym zajmuje się agencja i jakie ma zadania względem rolnika. Dzieci mają ogromny zasób wiedzy o rolnictwie na wsi. Wykonały prace plastyczne dotyczące wylosowanego tematu: wiosna na wsi, maszyny rolnicze, rolnik. Dbając o zdrowe odżywianie dzieci, kierownik przygotował dla każdego uczestnika zajęć zdrową przekąskę - jabłka. Na zakończenie zajęć otrzymaliśmy balony z logo ARiMR jak i również: teczki, kolorowanki (o tematyce gospodarstwa rolnego, długopisy, odblaski i smycz do kluczy (wszystko z logo firmy ARiMR). Serdecznie dziękujemy za zaproszenie!!!! Było nam bardzo miło!!!

Serdecznie dziękujemy na zaproszenie.

Czwartek, 2018-04-26

Imieniny: Marii, Marzeny