1procent

SZKOLNY KONKURS MITOLOGICZNY

9 kwietnia odbył się ,,Szkolny Konkurs Mitologiczny’’. Wzięły w nim udział drużyny z klas piątych.

Klasa V a w składzie: H. Karasiewicz, K. Stolz, M. Łataś, K. Kuklewski, M. Wysocki. Klasa V b: A. Majewska, J. Kobus, A. Kłodawska, P. Pluta, K. Cyman. Klasa V c: N. Jankowska, K. Lewińska, P. Morzuch, W. Cysewski, K. Stodolny. Klasa V d: Z. Kierska, S. Delikta, L. Hoppe, M. Jeszke, K. Hapka. Wszystkie drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze, walka była niezwykle wyrównana. O zwycięstwie reprezentacji klasy V d zadecydowała dogrywka. Konkurs poprowadziły uczennice: Julia Zygmańska, Kasia Windorpska i Martyna Górna, a w jury zasiadały panie: Aleksandra Małecka, Beata Klunder i Grażyna Czapiewska. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zabawy.

Czwartek, 2018-04-26

Imieniny: Marii, Marzeny