,,EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH’’ W NASZEJ SZKOLE

26 września w naszej szkole odbył się ,,Europejski Dzień Języków Obcych’’. W tym dniu bawiły się klasy III i IV.

Zadaniem klas III było przedstawienia w formie plakatów wybranych krajów europejskich. Dzieci pracując w grupach, poznały zabytki oraz słownictwo w różnych językach, a przy tym świetnie się bawiąc. Dla klas IV został przygotowany quiz językowy, którego zadaniem było promowanie nauki języków obcych. Zadaniem uczniów było udzielenie poprawnej odpowiedzi, za którą w nagrodę otrzymywali cukierki. Całej imprezie towarzyszył humor i dobra zabawa. Pamiętajmy: ,, znać inny język, to jak posiadać drugą duszę’’. Impreza została zorganizowana przez kl. VI b z wych. p. Anną Kłodzińską oraz kl. V d z wych. p. Anną Redzimską.
(fot. M. Leszczyński)

Piątek, 2018-06-22