WARSZTATY WOKALNE Z MAGDĄ PTASZYŃSKĄ

W dniach 29 – 31 stycznia w Szkole Podstawowej nr 1 w Chojnicach odbyły się warsztaty wokalne których organizatorem było Chojnickie Centrum Kultury, a współorganizatorem SP 1. Warsztaty prowadziła p. Magda Ptaszyńska – wokalistka i  instruktor śpiewu z Warszawy.

W warsztatach brali udział uczniowie szkół podstawowych, klas gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych, uzdolnieni wokalnie, również uczniowie naszej szkoły: Wiktoria Reca, Hanna Werner, Maja Dykier, Natalia Fortuńska, Celina Lesman, Julia Windorpska, Julia Kamińska, Oskar Kucman. Młodzież miała okazję kilka godzin dziennie szlifować swoje umiejętności wokalne pod okiem fachowca. Organizatorzy planują w najbliższym czasie zorganizować koncert, w którym wystąpią uczestnicy warsztatów z piosenkami opracowanymi podczas zajęć warsztatowych. Koordynatorami warsztatów byli: p. Janusz Łangowski – CHCK i p. Michał Leszczyński – SP 1.

(fot. E. Kerplik, M. Leszczyński)

Sobota, 2018-09-22

Imieniny: Maury, Milany