Jesteś tutaj: Start / Archiwum / 2015/2016 / MEGAPARK

MEGAPARK

Dnia  30 maja 2016r. uczniowie kl. Ic i IIe z wychowawcami i opiekunami:  p. Iwoną Stanek, p. Iloną Szulc, p. Renatą Borzych, p. Dorotą  Czarnowską i  p. Ewą Knitter wyruszyli na wycieczkę do MEGAPARKU w Rudniku koło Grudziądza.

Na miejscu na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Na początek przejażdżka kolejką po Megaparku, a następnie malowanie figurek z gipsu, szukanie złota w kopalni oraz zwiedzanie muzeum starych przedmiotów. W amfiteatrze miasteczka westernowego dzieci uczestniczyły w show pt. „Przygody Lucky Lucka”. W Mini ZOO odbyliśmy podróż w czasie i przestrzeni. Mogliśmy zobaczyć różne gatunki dinozaurów i mega owadów. Ścieżka edukacyjna kończyła się wejściem do świata przygody i czarodziejskich opowieści. Dzieci spotkały się z bohaterami swoich ulubionych bajek, baśni i legend. Z bliska mogły zobaczyć chatkę na kurzej nóżce i jak mieszkały krasnoludki. Następnie dzieci bawiły się w Lunaparku, korzystając ze wszystkich atrakcji. Pod czujnym okiem instruktorów i opiekunów skakały na trampolinie  i dmuchańcach, jeździły samochodzikami, pływały mini łódeczkami w basenie i szalały na placu zabaw w kulkach. Po zakupie pamiątek zmęczeni, ale i pełni niezapomnianych wrażeń wróciliśmy do Chojnic.

Tekst i fot.  Dorota Czarnowska

Sobota, 2018-05-26