DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ,,O’’ B

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków bardzo gorąco, a powodem takiej atmosfery jest obchodzony w przedszkolu DZIEŃ BABCI I DZIADKA.

Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach wszystkich. tak też było w oddziale przedszkolnym 0B, do którego w ten dzień przybyli licznie nasi dziadkowie. Nasza grupa przedstawiła swój program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, taneczne, recytatorskie i aktorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy prezentowały swoje umiejętności. Babcia i dziadek mieli okazję aktywnie uczestniczyć w spotkaniu. przygotowane zostały konkursy i zabawy. Dzieci dla swoich dziadków przygotowały laurki oraz wręczały wcześniej wykonane wełniane serduszka. Wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Dziekujemy wszystkim gościom za świetną zabawę i życzymy życia najdłuższego, szczęścia i zdrowia dobrego.

Poniedziałek, 2018-02-19

Imieniny: Bettiny, Konrada