Jesteś tutaj:
  1. Start

PROMOCJA ZDROWIA WŚRÓD SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ

9 stycznia 2019 roku odbyła się w naszej szkole akcja, która rozpoczyna cykl działań promujących zdrowie wśród naszej społeczności szkolnej.

ŚPIEWALIŚMY KOLĘDY W CHOJNICKIM RATUSZU

9 stycznia w sali obrad chojnickiego ratusza odbyło się spotkanie świąteczne dla członków Zrzeszenia kombatantów, żołnierzy represjonowanych i więźniów politycznych.

KONCERT KOLĘD W CHCK

5 stycznia w Chojnickim Centrum Kultury odbył się,, Koncert kolęd i pastorałek’’, w którym wystąpiła także nasza uczennica Karolina Lewińska – ucz. Klasy VI c, która zaśpiewała wzruszającą ,,Kolędę dla nieobecnych’’. Wystąpił także zespół ,,Bławatki’’.
(fot....

ORSZAK TRZECH KRÓLI W CHOJNICACH

Po raz szósty w Chojnicach odbył się Orszak Trzech Króli, w którym brali udział także nasi uczniowie pod opieką nauczycieli: p. Aleksandry Redzimskiej,  p. Kamili Gemba i p. Pauliny Bały.

SUKCESY SPORTOWE FRANKA JARZEMBIŃSKIEGO

Franek Jarzembiński uczeń klasy IV d Szkoły Podstawowej nr 1 w Chojnicach swoją przygodę z karate tradycyjnym rozpoczął w wieku 6 lat u senseia Darka Sturmowskiego 1 dan,

KLASA V E NA ZAJĘCIACH W PIEKARNI

Dnia 18 grudnia, w śnieżny i zimowy poranek, klasa V e wybrała się do piekarni.

,,BELFER ZAWIŚNIE TERAZ NA ŚCIANIE’’

W okresie przedświątecznym ukazał się kalendarz ,,Nauczyciel z pasją’’