Płyta Świąteczna

Nadchodzi czas magicznych, pachnących cynamonem świąt... Choć sytuacja na świecie stała się trudna, to chcemy za pomocą tej składanki wigilijnej umilić Wam ten przedświąteczny nastrój. Płyta Świąteczna powstaje za pośrednictwem Pana Krzysztofa Kloskowskiego- Hapis- Sound  i p. Iwony Sakowskiej już od wielu lat. Niestety w tym roku pandemia nie pozwoliła nam odwiedzić studia, dlatego pragniemy zaprezentować kilkanaście kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych wykonywanych przez naszych uczniów, w przeciągu kilku lat... Mamy nadzieje, że poprzez utalentowanych muzycznie uczniów umilimy Wam drodzy słuchacze przedświąteczny czas. Zapraszamy!

Lista utworów

1. ,,Mizerna cicha” - Dominika
  2. ,,Lulaj, że Jezuniu”-  Marta
  3. ,,Kolęda dla nieobecnych” - Maja i Nadia