Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Artykuły

CZYTAMY, SŁUCHAMY, DZIAŁAMY…

2015-11-25
Powiększ zdjęcie

Klasa II b  (wych. Aleksandra Szczepańska) , włączając się do szkolnego czytania, zaprosiła z inicjatywy p. Moniki Szopińskiej, uczennicę kl. VI b - Julię Kamińską, która przeczytała „Baśń o rycerzach kłótnikach” N. Usenko i A. Niedźwiedź. Dzięki tej baśni uczniowie uświadomili sobie, że kłócić się nie wypada. 

Czytaj więcej o: CZYTAMY, SŁUCHAMY, DZIAŁAMY…

Święto Pluszowego Misia

2015-11-25
Powiększ zdjęcie

Pluszowe misie od ponad stu lat są ulubieńcami dzieci na cały świecie. Miękkie, miłe, czułe. Są najlepszą przytulanką przy zasypianiu. Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia najmłodsze dzieci z naszej szkoły spotkały się w auli, aby uczcić urodziny zabawki - niedźwiadka. Uczniowie z wielkim zapałem przystąpili do obchodów tego jakże miłego i sympatycznego dnia. 

Czytaj więcej o: Święto Pluszowego Misia

Sukces Agaty Rekowskiej

2015-11-23
Powiększ zdjęcie

Miło nam poinformować o sukcesie naszej absolwentki z byłej klasy VIb w Międzynarodowym Konkursie "Moja Przygoda w Muzeum". Prace Agaty można podziwiać na XXXVII wystawie pokonkursowej. Gratulujemy i życzymy sukcesów w gimnazjum.

Czytaj więcej o: Sukces Agaty Rekowskiej

Patriotycznie w Charzykowach

2015-11-19
Powiększ zdjęcie

18 listopada w tawernie ,, Buchta ‘’ w Charzykowach odbył się wieczór patriotyczny, w którym wystąpili laureaci ,,XVI Spotkania z pieśnią i piosenką patriotyczną’’, które odbyło się 10 listopada w Chojnickim Centrum Kultury, a którego organizatorami byli: Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach, oraz Chojnickie Centrum Kultury. 

Czytaj więcej o: Patriotycznie w Charzykowach

„Mamy Niepodległą”

2015-11-11
Powiększ zdjęcie

11 listopada to dla nas, Polaków, jedna z najważniejszych dat w kalendarzu. Właśnie wtedy obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Dlaczego Święto Niepodległości obchodzimy właśnie 11 listopada? Co się wydarzyło 11 listopada 1918 roku?

Czytaj więcej o: „Mamy Niepodległą”

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Megamatma