Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

Artykuły

SZKOLNE REMONTY

2017-08-23
Powiększ zdjęcie


W okresie wakacji w naszej szkole odbywają się remonty: klatki schodowej na parterze szkoły, sali nr 5, sali oddziałów przedszkolnych, szatni dla chłopców przy auli i inne prace remontowe.

Czytaj więcej o: SZKOLNE REMONTY

ACH, CO TO BYŁ ZA DZIEŃ…

2017-07-04
Powiększ zdjęcie

Dnia 15 czerwca na boisku w Krojantach odbył się piknik rodzinny klasy IIIe. 

Czytaj więcej o: ACH, CO TO BYŁ ZA DZIEŃ…

CZAS NA WAKACJE!

2017-06-28
Powiększ zdjęcie

W Szkole Podstawowej nr 1 w Chojnicach, pomimo deszczu za oknem, zakończenie roku szkolnego było bardzo radosne i uroczyste. Dyrektor szkoły, Ewa Modrzejewska, po powitaniu gości, rodziców, uczniów i nauczycieli, złożyła podziękowania wszystkim za dziesięć miesięcy wytężonej pracy, tym, którzy przyczynili się do poprawy jakości pracy i nauki oraz wspierali z ogromnym zaangażowaniem, poświęcając swój czas podczas wielu szkolnych działań, przedsięwzięć, uroczystości. 

Czytaj więcej o: CZAS NA WAKACJE!

ŚLADAMI KOPERNIKA

2017-06-23
Powiększ zdjęcie

Klasy 2c i 3e odwiedziły Toruń. Ważną częścią wycieczki było przeniesienie się 500lat wstecz , czyli wizyta w Żywym Muzeum Piernika. Pośród zapachu różnych przypraw uczniowie dowiadywali się , jak w XVI wieku pieczono te wspaniałe słodkości.

Czytaj więcej o: ŚLADAMI KOPERNIKA

KORKI DLA JEREMIASZA

2017-06-23
Powiększ zdjęcie

Z inicjatywy Ilony Szulc uczniowie kl.3e zbierali korki dla sześcioletniego Jeremiasza z Sąpolna. Chłopiec choruje na mózgowe porażenie dziecięce. 

Czytaj więcej o: KORKI DLA JEREMIASZA

Środa, 2017-08-23

Imieniny: Apolinarego, Miły
Nie udało się załadować pogody.