Jesteś tutaj: Start / Gazetka

Gazetka

,,JEDYNKA’’ MA SWOJĄ GAZETĘ
Środki masowego przekazu pełnią ważną rolę w życiu każdego człowieka. Dostarczają wielu aktualnych informacji, kształtują pogląd na świat. Gazety i czasopisma o zasięgu krajowym zajmują się opisywaniem spraw najważniejszych dla Polski. Gazety regionalne przybliżają czytelnikom sprawy ich regionu. Aby jednak ludzie byli lepiej zorientowani w wydarzeniach swego najbliższego otoczenia, wskazane jest wydawanie gazet czy biuletynów dla danej społeczności. Społecznością taką jest także niewątpliwie szkoła. Dlatego i w naszej szkole postanowiliśmy powołać do życia naszą własną szkolną gazetę adresowaną do naszych rodziców, uczniów i sympatyków naszej szkoły. Jest to dwumiesięcznik, w którym znajdziemy informacje dotyczące działalności szkoły. Mamy nadzieję iż ,,Echo Jedynki’’ będzie przydatnym źródłem informacji na temat życia naszej szkoły.

Środa, 2017-08-23

Imieniny: Apolinarego, Miły
Nie udało się załadować pogody.