Aktualności

Narodowy Programu Rozwoju Czytelnictwa

Drodzy Uczniowie!

 

           Z wielką radością informujemy Was, że już SĄ!!!!  Dotarły do nas  zakupione ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa nowiuteńkie, pachnące jeszcze farbą  drukarską książki!!!

           Zapraszamy Was do...

Zwrot podręczników do biblioteki szkolnej - klasy 1-7

Uczniowie klas 1 – 7 zobowiązani są oddać komplet podręczników do biblioteki szkolnej (s. 5) w wyznaczonych poniżej terminach:

Zwrot podręczników do biblioteki szkolnej - klasy 8.

  1.  Uczniowie  klas ósmych zobowiązani są  oddać wypożyczone podręczniki w dniach  wyznaczonych na egzaminy ósmoklasistów, tj. 16,  17 i 18 czerwca.

"LITERACKIE BINGO"

Witajcie! Z okazji Tygodnia Bibliotek przygotowałyśmy dla Was ciekawą grę dla całej rodziny - "Literackie bingo". Życzymy udanej zabawy!                                      Z pozdrowieniami

Joanna Stoltman i Marta Januszewska

"ZASMAKUJ W BIBLIOTECE".

Czy wiecie, że począwszy od dnia dzisiejszego, tj. 8 maja obchodzimy   XVII  już Ogólnopolski Tydzień Bibliotek?! Hasło tegorocznych obchodów brzmi: "Zasmakuj w bibliotece".  8 maja to również Dzień Bibliotekarza!                            Ojjjjj! Jak my...

Co czytać?; ciąg dalszy

Po kilkunastu dniach izolacji od świata, którą nie wszyscy znoszą dobrze, poszukajmy wsparcia w literaturze!

Codzienne czytanie sprzyja wszechstronnemu rozwojowi. Dla uspokojenia, dla rozwoju emocjonalnego oraz dla odbycia najwspanialszych podróży pozostając we własnych czterech...

Dla poszukiwaczy książek!!!

Drodzy Uczniowie i Rodzice! 

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z Was bardzo ciężko pracuje i próbuje się odnaleźć w tej  niełatwej dla wszystkich rzeczywistości.

Gdybyście chcieli odetchnąć i oderwać się od przygnębiających myśli zapraszamy do poszukania dla siebie darmowych...

DZIECI Z GRUPY ,,0’’ A NA ZAJĘCIACH W BIBLIOTECE

Dzieci z grupy 0 "A" brały udział w lekcji bibliotecznej. Młodzi czytelnicy zapoznali się z  ofertą szkolnej biblioteki i zasadami w niej panującymi. 

NA GÓRĘ