2015/2016

MEGAPARK

Dnia  30 maja 2016r. uczniowie kl. Ic i IIe z wychowawcami i opiekunami:  p. Iwoną Stanek, p. Iloną Szulc, p. Renatą Borzych, p. Dorotą  Czarnowską i  p. Ewą Knitter wyruszyli na wycieczkę do MEGAPARKU w Rudniku koło Grudziądza.

KLASA II B W ŚWIECIE NAUKI, EKSPERYMENTU I ZABAWY

Dnia 6 czerwca 2016 r. uczniowie klasy II b pod okiem  wych. Aleksandry Szczepańskiej i  n-lki  świetlicy  p. Jagody Wenderskiej  wzięli udział w II Pikniku Naukowym, zorganizowanym przy Centrum Edukacyjno – Wdrożeniowym w Chojnicach.

FAMILY PARK

Dnia 7 czerwca 2016 roku uczniowie klasy If oraz IIId z wychowawcami i opiekunem: p. Iwoną Martyniuk, p. Barbarą Przybyszewską i p. Jagodą Wenderską pojechali na wycieczkę do Parku Rozrywki Family Park w Bydgoszczy.

Mini Euro 2016 w Szkole Podstawowej Nr 1 w Chojnicach

Piłkarskie Mistrzostwa Europy 2016 we Francji rozpoczną się 10 czerwca, jednak  w Szkole Podstawowej Nr 1 z Oddziałami  Integracyjnymi  im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach  już teraz mamy przedsmak tego prestiżowego turnieju. 

Czeladnicy ŻMP i Rycerze Turysytyki Unii Europejskiej z klasy 2d...

     31 maja uczniowie klasy 2 d spędzili  w Toruniu pod opieką p. Anny Kłodzińskiej i wychowawczyni klasy, p. Urszula Michalik, która już od lutego planowała i organizowała wycieczkowe atrakcje. Głównym celem wyjazdu była wizyta w  Żywym Muzeum Piernika.

PIKNIK RODZINNY KLASY II E

Dzięki zaangażowaniu p. Ilony Szulc oraz rodziców uczniów klasy II e, 12 czerwca 2016r. w Krojantach odbył się klasowy piknik rodzinny, który dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń.

PREZENTACJA NASZEJ SZKOŁY NA CHOJNICKIM RYNKU Z OKAZJI ,,DNIA DZIECKA”

1 czerwca z okazji ,, Dnia Dziecka”  nasza szkoła prezentowała się na scenie , na Rynku, w programie artystycznym ,, Szkolne ,,gwiazdy” chojnickiej ,, Jedynki” ,w którym zaprezentowaliśmy piosenki  i tańce w wykonaniu naszych uczennic, które często biorą udział w przeglądach i...

Apel z okazji 225 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

27 kwietnia 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w auli szkoły odbył się apel z okazji 225 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

NA GÓRĘ