2016/2017

ŚLADAMI KOPERNIKA

Klasy 2c i 3e odwiedziły Toruń. Ważną częścią wycieczki było przeniesienie się 500lat wstecz , czyli wizyta w Żywym Muzeum Piernika. Pośród zapachu różnych przypraw uczniowie dowiadywali się , jak w XVI wieku pieczono te wspaniałe słodkości.

CZAS NA WAKACJE!

W Szkole Podstawowej nr 1 w Chojnicach, pomimo deszczu za oknem, zakończenie roku szkolnego było bardzo radosne i uroczyste. Dyrektor szkoły, Ewa Modrzejewska, po powitaniu gości, rodziców, uczniów i nauczycieli, złożyła podziękowania wszystkim za dziesięć miesięcy wytężonej...

ACH, CO TO BYŁ ZA DZIEŃ…

Dnia 15 czerwca na boisku w Krojantach odbył się piknik rodzinny klasy IIIe. 

SZKOLNE REMONTY


W okresie wakacji w naszej szkole odbywają się remonty: klatki schodowej na parterze szkoły, sali nr 5, sali oddziałów przedszkolnych, szatni dla chłopców przy auli i inne prace remontowe.

JUBILEUSZ SIÓSTR FRANCISZKANEK

W niedzielę , 20 sierpnia, w Bazylice Chojnickiej odbyła się uroczysta Msza św. z okazji 150 lecia pobytu i działalności sióstr Franciszkanek na ziemiach polskich i w naszym mieście Chojnice. Uroczystościom przewodniczył Prymas Polski ks. arcybiskup Wojciech Polak. 

,,BAJKOWY SPEKTAKL’’ Z OKAZJI DNIA DZIECKA

W Szkole Podstawowej Nr 1 w Chojnicach, tradycją staje się, że nauczyciele z okazji Dnia Dziecka  przygotowują dla swych uczniów przedstawienie.

I Szkolny Festyn Rodzinny „Mama, tata i ja” już za nami!

 W sobotę, 3 czerwca 2017r. w naszej szkole odbył się I Szkolny Festyn Rodzinny „Mama, tata i ja”. Na imprezę zaproszono Rodziców, uczniów i ich rodzeństwo oraz wszystkich sympatyków szkoły. 

INTEGRACYJNY FESTIWAL PROJEKTÓW TWÓRCZYCH W CHOJNICKIEJ ,,JEDYNCE’’

Za nami IX już edycja Integracyjnego Festiwalu Projektów Twórczych. Tym razem tematem przewodnim były nowoczesne technologie, roboty i nowinki techniczne. 

NA GÓRĘ