Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Rekrutacja

Rekrutacja

Wszystkie podania można przesyłać w wersji elektronicznej na adres mailowy szkoły sp1@beep.pl

Wszelkie informacje związane z rekrutacją będą podawane na bieżąco do Państwa wiadomości.

Uwaga zgodnie z sugestią Urzędu Miejskiego rekrutacja do klas pierwszych i do oddziałów przedszkolnych będzie przebiegać w ustalonych wcześniej terminach.

Proszę rodziców o przesłanie podań drogą mailową lub dostarczenie w zamkniętych kopertach i pozostawienie w dyżurce woźnych w godzinach od 7 do 15.

Jednocześnie informuję ze druki można pobrać ze strony internetowej.

Test sprawnościowy do klasy sportowej odbędzie się w późniejszym terminie.

Rekrutacja dzieci do klasy pierwszej

Rekrutacja dzieci do klasy pierwszej w Szkole Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach na rok szkolny 2021/2022

SZANOWNI PAŃSTWO! DRODZY RODZICE!

Czas epidemii jest dla wielu z nas trudny. Niezależnie od wszystkiego musimy jednak...