Jesteś tutaj:
  2. Konkursy szkolne

Konkursy szkolne

Europejski Dzień Logopedy

Dnia 05.03.2021 r. W naszej szkole z okazji Europejskiego Dnia Logopedy odbyły się 2 konkursy logopedyczne. W pierwszym oceniane były prace grupowe klas 1 - 3. Zaprezentowało się 8 klas z których 3 otrzymały  miejsca (1, 2, 3)  a pozostałe 5 zdobyło wyróżnienia. Drugi konkurs...

Konkurs Logopedyczny 2

Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy, w naszej szkole organizowany jest Konkurs logopedyczny. Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie gry logopedycznej dzięki  której uczniowie będą mogli doskonalić wymowę trudnych polskich głosek (sz, ż, cz, dż, s, z, c, dz, ś, ź, ć, dź).

Konkurs Logopedyczny