Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

100
Jesteś tutaj: Start / Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE I KOŁA ZAINTERESOWAŃ -  KLASY IV – VIII  (2)

 

 

 

Lp.

nazwa zajęć pozalekcyjnych

nauczyciel prowadzący

dzień tygodnia

       godz.    

miejsce (sala)

  1.  

Koło matematyczne ,,przed egzaminem’’ - kl. VIII a

 

p. Kamila Remus

wtorek

14.45 – 15.30      (co 2 tyg.)

s. 9 A

 

  1.  

Wolontariat ( we współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Hospicjum)

p. Kamila Remus

czwartek

14.45 – 15.30

(co 2 tyg.)

 

 

  1.  

Koło plastyczne

p. Małgorzata Bratz - Ciemińska

środa

13.50 – 16.30

s. 22 A

  1.  

Zajęcia piłki siatkowej -     chłopcy

 

p. Marcin Dobek

poniedziałek

15.30 – 17.00

s. gimnast.

 

  1.  

Zajęcia wyr. i korekcyjno – kompensacyjne z j. polskiego

 

p. Beata Klunder

środa

8.00 – 8.45

8.55 – 9.40

s. 19

s.30

  1.  

Koło historyczne

p. Arkadiusz Gierszewski

czwartek

14.40 – 16,10

s.26

 

  1.  

Chór szkolny ,,Fantazja’’ -     kl. IV - VIII

p. Michał Leszczyński

codziennie - od poniedziałku do czwartku

Długa przerwa – 11.30

s. 14

 

  1.  

BRD

p. Magdalena Bielawa, p. Kamila Lemańczyk

czwartek

17.00 – 18.00

s. gimnaast.

 

  1.  

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze - kl. IV

p. Joanna Mankiewicz

 

poniedziałek  czwartek

 

13.50 – 14.35

13.50 – 14.35

 

  1.  

Zajęcia ,,Twórcza córka, twórcza mama’’

p. Katarzyna Lis,    p. Iwona Sakowska

Zajęcia przez spotkaniami z rodzicami

 

świetlica

  1.  

Zespół wyrównawczy – kl.V e

p. Zofia Drawska

poniedziałek

8.00 – 8.45

s. 8

  1.  

Koło matematyczne – kl. V

p. Zofia Drawska

wtorek

8.00 – 8.45

s. 5

 

  1.  

Zespół wyrównawczy kl. V c

p. Zofia Drawska

czwartek

8.00 – 8.45

s. 8

 

  1.  

Koło plastyczne

p. Elżbieta Połom

 

wtorek

14.40 – 16.15

s. 30

 

  1.  

Zajęcia rozwijające – kl. IV

p. Hanna Adamowicz

czwartek

8.00 – 8.45

s.

  1.  

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy – kl. V b

p. Lucyna Łupaczewska

wtorek

8.55 – 9.40

s. 29

  1.  

Koło teatralne

p. Anna Buchwald

Poniedziałek

wtorek

13.50 – 14.50

14.35 – 15.35

aula

  1.  

Zajęcia kształtujące kreatywność ,,Egzamin na 100 % - kl. VIII c

p. Lucyna Łupaczewska

wtorek

13.50 – 14.35

s.31 A

  1.  

Koło matematyczne – kl. VI c

p. Justyna Kozakiewicz

środa

8.00 – 8.45

s. 32 A

  1.  

Zespół wyrównawczy –        kl. VI b

p. Justyna Kozakiewicz

poniedziałek

13.50 – 14.35

s. 29

  1.  

Zajęcia kształtujące kreatywność – kl. VI b

p. Justyna Kozakiewicz

czwartek

13.50 – 14.35

s. 29

  1.  

Szkolne koło LOP

p. Arleta Bloch

wtorek

14.40 – 16.10

s. 11

  1.  

Koło Teatralne

p. Grażyna Czapiewska

poniedziałek

14.30 – 16.00

s. 9

  1.  

Koło polonistyczne

p. Grażyna Czapiewska

środa

czwartek

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

s. 9

  1.  

Zajęcia kształtujące kreatywność – kl. IV d

p. Natalia Witkowska

piątek

8.00 – 8.45

s.26

  1.  

Zajęcia kształtujące kreatywność – kl. VIII c

p. Natalia Witkowska

poniedziałek

14.45 – 15.30

s. 11 A

  1.  

Koło języka polskiego –        kl. VIII d

p. Marta Szczukowska

wtorek

 

piątek

po ich lekcjach –chłopcy

po ich lekcjach - dziewczęta

 

s. 11 A

  1.  

Koło hobbystyczne - średniowieczne

p. Piotr Dyląg

wtorek

piątek

13.50 – 14.35

8.00 – 8. 45

aula

  1.  

Koło języka angielskiego –    kl. VIII d

p. Arkadiusz Gierszewski

wtorek

14.45 – 15.30

s.23

  1.  

Odyseja umysłu

p. Aleksandra Małecka,                 p. Magdalena Czarnowska

czwartek

14.35 – 15.30

s.25 A

  1.  

Taniec Towarzyski

p. Mirosława Węsierska - Karasiewicz

poniedziałek

13.50 – 14.35

mała sala gimnastyczna

  1.  

Ilustracje taneczne

p. Mirosława Węsierska - Karasiewicz

środa

14.45 – 15.30

s. 6 A

  1.  

Koło matematyczne

p. Gabriela Peda

poniedziałek

środa

piątek

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

s. 31 A

s. 8 A

s. 31 A

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE I KOŁA ZAINTERESOWAŃ -  KLASY GIMNAZJALNE (1)

 

Lp.

nazwa zajęć pozalekcyjnych

nauczyciel prowadzący

dzień tygodnia

       godz.    

miejsce (sala)

  1.  

Koło matematyczne ,,przed egzaminem gimnazjalnym’’- kl. III f

 

p. Kamila Remus

wtorek

14.45 – 15.30      (co 2 tyg.)

s. 9 A

 

  1.  

Koło języka polskiego - przygotowanie do egz. gimnazjalnego

p. Aleksandra Falkowska

poniedziałek  środa

8.00 –8.45      8.00 – 8.45

s. 26 A

s. 21 A

 

  1.  

Koło plastyczne

p. Małgorzata Bratz Ciemińska

środa

13.50 – 16.30

s. 22

  1.  

Zajęcia piłki siatkowej -     chłopcy

 

p. Marcin Dobek

poniedziałek

15.30 – 17.00

s. gimnast.

 

  1.  

Koło j. angielskiego – przyg.   do egz. gimnazjalnego – kl. III

 

p. Anna Markowska

wtorek

14.45 – 15.30

s. 19 A

 

  1.  

Koło geograficzne

p. Bożena Rekowska

wtorek

14.45 – 15.30

s.28 A

 

  1.  

Zajęcia piłki koszykowej i ręcznej

p. Krzysztof Nyks

poniedziałek czwartek

 

s. gimnast.

 

  1.  

Koło j. polskiego – przyg. do egz. gimnazjalnego

p. Maria Michalak – Kimel

środa

13.50 – 16.00

s. 2 A

 

  1.  

Koło wolontariatu

p. Iwona Sakowska

 

 

 

 

  1.  

Zajęcia z lekkoatletyki terenowej

p. Lucyna Rutkowska

poniedziałek

 

park

  1.  

Koło matematyczne – przyg. do egz. gimnazjalnego

 

p. Joanna Mankiewicz

poniedziałek

8.00 – 8.45

 

s. 32 A

  1.  

Taniec towarzyski

p. Mirosława Węsierska – Karasiewicz

wtorek

18.00 – 18.45

s. 6 A

 

  1.  

Koło chemiczne

p. Ludmiła Smołuch

wtorek

14.45 – 15.30

s. 17 A

 

  1.  

Zajęcia ,,Twórcza córka, twórcza mama’’

p. Iwona Sakowska

p. Katarzyna Lis

 

przed spotkaniami z rodzicami

 

świetlica

 

  1.  

Zajęcia ,,Z językiem rosyjskim za pan brat’’

p. Dorota Fojut

 

 

s. 13 A

  1.  

Wolontariat (we współpracy z Towarzystwem przyjaciół Hospicjum)

p. Kamila Remus

czwartek co 2 tyg.

 

 

  1.  

Koło z ekonomii

p. Grażyna Pietrzak

piątek

8.00 – 8.45

s. 20 A

  1.  

Zajęcia rozwijające zainteresowania – przyg. do egz. gimnazjalnych

p. Hanna Adamowicz

wtorek

13.50 – 15.30

s. 31 A

  1.  

Szkolne koło ,,Caritas’’

p. Anna Synoradzka

wtorek

13.40 – 15.30    co 2 tyg.

s. 30 A

  1.  

Koło biblijne

p. Anna Synoradzka

wtorek

13.40 – 15.30    co 2 tyg.

s. 30 A

  1.  

Koło biologiczne

p. Wiesława Habecka

czwartek

15.30 – 16.15

s. 24

  1.  

Koło informatyczne

p. Elżbieta Weltrowska

piątek

8.00 – 8.45

s.14

  1.  

Koło fizyczne

p. Marlena Steinke

środa

15.30 – 17.00

s.9

  1.  

Koło geograficzne

p. Mirella Stanisławska

środa

14.40 – 16.10

s. 28 A

 

 

 

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE I KOŁA ZAINTERESOWAŃ -  KLASY GIMNAZJALNE (1)

 

Lp.

nazwa zajęć pozalekcyjnych

nauczyciel prowadzący

dzień tygodnia

       godz.    

miejsce (sala)

1.     

Koło matematyczne ,,przed egzaminem gimnazjalnym’’- kl. III f

 

p. Kamila Remus

wtorek

14.45 – 15.30      (co 2 tyg.)

s. 9 A

 

2.     

Koło języka polskiego - przygotowanie do egz. gimnazjalnego

p. Aleksandra Falkowska

poniedziałek  środa

8.00 –8.45      8.00 – 8.45

s. 26 A

s. 21 A

 

3.     

Koło plastyczne

p. Małgorzata Bratz Ciemińska

środa

13.50 – 16.30

s. 22

4.     

Zajęcia piłki siatkowej -     chłopcy

 

p. Marcin Dobek

poniedziałek

15.30 – 17.00

s. gimnast.

 

5.     

Koło j. angielskiego – przyg.   do egz. gimnazjalnego – kl. III

 

p. Anna Markowska

wtorek

14.45 – 15.30

s. 19 A

 

6.     

Koło geograficzne

p. Bożena Rekowska

wtorek

14.45 – 15.30

s.28 A

 

7.     

Zajęcia piłki koszykowej i ręcznej

p. Krzysztof Nyks

poniedziałek czwartek

 

s. gimnast.

 

8.     

Koło j. polskiego – przyg. do egz. gimnazjalnego

p. Maria Michalak – Kimel

środa

13.50 – 16.00

s. 2 A

 

Pliki do pobrania

Poniedziałek, 2018-12-10

Imieniny: Danieli, Bohdana
  • Chojnice
  • 1.8°C
  • całkowite zachmurzenie
  • Wiatr: 6.16m/s W
  • Ciśnienie: 995.81 hPa
  • Wilgotność: 100%
  • Wschód słońca: 07:56
  • Zachód słońca: 15:29
  • Źródło: OpenWeatherMap